Osiągnięcia uczniów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2016/2017r.

Lp. imię i nazwisko nazwa konkursu / zawodów zdobyte miejsce
1. Weronika Dzioba kl.IIIg Legenda o Kaplicy Aniołów Stróżów wyróżnienie
2. Mikołaj Tymosiewicz kl.IIIg Mistrzostwa Miasta i Powiatu Radzyńskiego w strzelaniu z broni pneumatycznej II miejsce
3. Kamil Bilski kl.IIg Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym I miejsce
4. Julia Skrzypczak kl.VI Powiatowy Konkurs Plastyczny Henryk Sienkiewicz III miejsce
5. Emilia Steć, Wiktor Bloch, Margerita Schmigol kl.VI Powiatowy Konkurs Plastyczny Henryk Sienkiewicz

wyróżnienie

6.   Daria Zborowska, Jakub Paginowski, Gabriel Belniak

Gminny konkurs plastyczny "Marzenia z bankiem spółdzielczym"

wyróżnienie
7. Natalia Bilska Wojewódzki Konkurs Ortograficzny finalista
8. Weronika Dzioba, Sebastian Kula Logika Młodego Matematyka ZSP im.Jana Pawła II Radzyń Podlaski wyróżnienie
9. Julita Krasuska, Monika Muszyńska Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – drużynowy III miejsce
10. Grzegorz Sekuła, Miłosz Stanisławski Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego – drużynowy II miejsce
11. Grzegorz Sekuła, Miłosz Stanisławski Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego – drużynowy IV miejsce
12. Weronika Dzioba, Karolina Laskowska XIII Wojewódzki Konkurs "Animowana chemia" II miejsce
13. Nikola Góral Konkurs piosenki angielskiej dla dzieci "Let's sing" wyróżnienie
14. Nikola Góral, Julia Dąbrowska, Natalia Skrzypczak, Adam Fryszko, Filip Siemionek, Gabriel Belniak Konkurs piosenki angielskiej dla dzieci "Let's sing" II miejsce
15. Natalia Bilska Powiatowy konkurs plastyczny "Pszczoła to skarb" wyróżnienie
16. Mikołaj Korolczuk Gminny konkurs plastyczny "Pisanka" wyróżnienie
17. Weronika Piec, Kamil Bilski, Sebastian Kula Turniej wiedzy "Brainiac" III miejsce
18. Grzegorz Sekuła, Miłosz Stanisławski, Konrad Dobosz, Wiktor Bloch, Bartek Kmieć, Igor i Jakub Kolęda Powiatowy Turniej Mini Piłki Nożnej w Czemiernikach II miejsce drużynowo
19. Karolina Laskowska Powiatowa Liga Strzelecka – pistolet pneumatyczny III miejsce
20. Izabela Zawada Konkurs językowo – plastyczny "Bezpieczne wakacje" II miejsce

 

Dodaj komentarz